SENSUAL laedušš 800×800 LED valgustiga, 3 funktsiooni, matt must

Seeria 390 Steinberg
SENSUAL RAIN – TÕELISE HEAOLU HETKEDELE

Tootekood: 390 6680 S

SENSUAL laedušš 800×800, 3 funktsiooni, paigaldus lakke, veevoolu hulk kuni 15.5 / 23.3 /24.1 l/min – 3bar, “Easy Clean System”
Klassikaline intensiivne vihm, rahustav kardinvihm ja tugev kaskaad juga.
Valgustid: 8 Led lampi, valge valgus, IP44, trafo 12V.
Tänu peidetud paigaldusele sulandub toode iga vannitoa sisekujundusega.
Roostevabast terasest, matt musta viimistlusega.

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

390 seeria

Värv

Matt must

Pihustusrežiimid

Kolme pihustusrežiimiga

LED lambid

8 LED-iga

Duši paigaldusviis

Lakke integreeritav

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY