100 seeria vihmadušš 200mm, Rose Gold

Seeria 100 Steinberg
Sirgjooneline disain koos stiilse ja vastupidava Rose Gold pinnaga muudab Rainshower vihmaduši üheks pilgupüüdjaks teie vannitoas.

Tootekood: 100 1687 RG

Vihmadušš 200mm, veevoolu hulk 15 l/min, kuulliigendiga 1/2 sisend, “Easy Clean System”, viimistlus Rose Gold

Paigalduseks seinakinnitustoru eraldi saadaval

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

100 seeria

Värv

Rose Gold

Pihustusrežiimid

Ühe pihustusrežiimiga

Duši paigaldusviis

Lakke paigaldus, Seinale paigaldus

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY