Wall Rain kolme väljundiga Pushtronic termostaat dušisegisti komplekt, matt must

Steinbergi Wall Rain mudelid hellitavad teid luksusega, kujundades dušielamuse vastavalt teie vajadustele.

Tootekood: 390 4232 S 390 5662 S

Komplekt koosneb:

390 SEERIA PUSHTRONIC TERMOSTAAT DUŠISEGISTI
Stiilse kasutusmugavusega, 3 väljundiga Pushtronic segisti, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks, veevoolu hulga reguleerimine väljundi nuppudest, käsidušš koos dušivoolikuga, keraamilised tihendid.
Komplektis seinasisene Steintec moodul.
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada

VIHMADUŠŠ SEINALE “WALL RAIN”
2 funktsiooni (vihmadušš ja kaskaad), seinale paigaldus, roostevaba, matt musta viimistlusega, veevoolu hulk 18.5 / 17.5 l/min – 3bar
Katlakivi saab eemaldada lihtsa pühkimisega (Easy-clean)
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada
Mõõdud: 600 mm x 250 mm

Kaubamärk

STEINBERG

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kolme väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga, Pushtronic

Lae alla PDF segisti paigaldusjuhend
Lae alla PDF seinadušši paigaldusjuhend

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY