Wall Rain kolme väljundiga Pushtronic termostaat dušisegisti komplekt, matt must

Steinbergi Wall Rain mudelid hellitavad teid luksusega, kujundades dušielamuse vastavalt teie vajadustele.

Tootekood: 390 4232 S - 390 5662 S

Komplekt koosneb:


390 SEERIA PUSHTRONIC TERMOSTAAT DUŠISEGISTI
Stiilse kasutusmugavusega, 3 väljundiga Pushtronic segisti, varustatud integreeritud tasapinnaga, termostaat veetemperatuuri seadmiseks, veevoolu hulga reguleerimine väljundi nuppudest, käsidušš koos dušivoolikuga, keraamilised tihendid.
Komplektis seinasisene Steintec moodul.
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada


VIHMADUŠŠ SEINALE “WALL RAIN”
2 funktsiooni (vihmadušš ja kaskaad), seinale paigaldus, roostevaba, matt musta viimistlusega, veevoolu hulk 18.5 / 17.5 l/min – 3bar
Katlakivi saab eemaldada lihtsa pühkimisega (Easy-clean)
Vastupidav matt must pind, lihtne puhastada
Mõõdud: 600 mm x 250 mm

Kaubamärk

STEINBERG

Paigaldustüüp

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kolme väljundiga

Segisti tüüp

Termostaadiga, Pushtronic

Lae alla PDF segisti paigaldusjuhend
Lae alla PDF seinadušši paigaldusjuhend

Steinbergi Segistid & Lisatarvikud on 2002. aastal asutatud firma, mis esindab uut vannitoa kontseptsiooni. Elegantne kaasaegne disain, uusim tehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid on Düsseldorfis asuvale ettevõttele kindlustanud sanitaarturul väga hea positsiooni. „Ükski Steinbergi disain ei järgi ajutist moodi. Kuigi kõik tooted on stiilsed ja orienteeritud tänapäeva Zeitgeist’ile, toetub ettevõte siiski klassikalistele elementidele, mis teevad Steinbergist tõelise klassika. Me ei ürita püüda üheksakümnepäevaseid imesid,“ ütleb asutaja ja tegevjuht Marcus Löhnert. Selle asemel otsib Steinberg tervest maailmast uusi trende ja inspiratsiooni, mida analüüsides ja täiustades luuakse standarditele vastavad tooted.

Tooteportfell on nüüdseks kasvanud 18 vannitoa- ja köögisegistite sarjani, millest mõned, nagu näiteks vihmadušš, on võitnud kuulsaid auhindu ja pälvinud suurt tunnustust. Lisaks sellele on tootekataloogis ka mitmed lisaseadmete sarjad ja varuosad, mis on samuti kõik Saksamaal valmistatud.

Peale erakordse disaini, mille saavutamiseks otsib Steinberg regulaarselt koostöövõimalusi tuntud tootedisaineritega, on tooted ka väga kvaliteetsed. Selle tagab regulaarne testimine ja jälgimine, mitte ainult välislaborite vaid ka spetsiaalse firmasisese kvaliteedikontrolli poolt.  

Kõik tooted on konstrueeritud kvaliteetsetest materjalidest, nagu messing ja mattklaas. Tänu innovaatilisele PVD-tehnoloogiale ja elektrokeemilisele värvimisele saab Steinberg pakkuda erakordselt vastupidavaid ja kauneid värve: Rose Gold, harjatud nikkel, matt must ja valge ning kroom. Kombineerides täiusliku disaini ja esmaklassilise kvaliteedi, loob Steinberg uue arusaama esteetilisest püsiväärtuseset, mis muudab tooted ajatuteks ja kindlustab nii firma positsiooni disain segistite valmistajana.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY