160 seeria dušisegisti, 2 väljundit, matt must

Seeria 160 Steinberg, matt musta viimistlusega.
Elegants ilma kompromissita.
Art deco objekte meenutavad seeria 160 vannitoa segistite geomeetrilised kujundid, matt must viimistlus ja lahe elegants. Kaasaegne tõlgendus, mille kasutusmugavus on tipptasemel.

Tootekood: 160 2103 3 S

Stiilse kasutusmugavusega, kahe väljundiga, varustatud integreeritud tasapinnaga, veevoolu hulga ja tempertuuri seadmine kangist, keraamilised tihendid.

Steintec seinasisene paigalduskomplekt eraldi lisavarustusena, kood: 010 2110 3

Materjal messing, viimistlus matt must

Kaubamärk

STEINBERG

Seeria

160 seeria

Segisti paigaldusviis

Seinasisene paigaldus

Värv

Matt must

Diverteri tüüp (väljundid)

Kahe väljundiga

Segisti tüüp

Ühe hoovaga segisti

Lae alla PDF joonis

Tootja Saksamaal – üle 20 aasta kogemusi.

STEINBERG asutati Düsseldorfis 2002. aastal ning toodab segisteid, vihmadušše ja vannitoatarvikuid juba üle 20 aasta. Steinbergi tooteid turustatakse Saksamaal ja mujal maailmas. Steinbergi segistite looming on võitnud mainekaid disainiauhindu. Lisaks ettevõttesisestele disaineritele tellib Steinberg tootedisaini kuulsustelt nagu Jochen Schmiddem ja Designschneider. Steinbergi tooteportfellis on 13 segisti seeriat, viis tarvikute seeriat, lisaks valamute ja vihmadušide seeriad.
STEINBERG tooted inspireerivad teid väljendama oma isikupära ka vannitoas, vabastades selle pelgalt utilitaarsest ruumist. Disainid koos kogu oma individuaalsusega on tehtud ajatute kontuuridega ning kavandites on arvestatud ka traditsioonilisi elemente. Just see hoiab Steinbergi tooted pikka aega ajakohasena. Iga toode on koostatud ja välja töötatud nii, et tänu kvaliteetsetele tehnilistele komponentidele ja materjalidele oleks laitmatu toimimine kogu nende eluea jooksul ja mugav kasutamine.

MADE IN DÜSSELDORF, GERMANY