Norte ventilaator, matt must

Võimsam, vaiksem ja täiuslikum automaatika. Kuullaagritel ventilaator on peaaegu hääletu, selles on ühendatud võimsus ja madal energiatarbimine. Tänu ainulaadsele konstruktsioonile on ventilaatorit lihtne puhastamiseks avada, selleks ei ole vaja tööriistu. Norte® on peaaegu hääletu 20dB.

Tootekood: 1561-1

Pax Nortet iseloomustab väga vaikne tööhääl, kõrge kasutegur ja äärmiselt madal energiatarve. Seda on tõesti lihtne paigaldada ja kasutada. Ventilaatori puhastamine on veelgi hõlpsam ja tööriistu pole vaja.

Ventilaator töötab pidevalt madalatel pööretel (umbes 30 m3 / h). Kui sensor tuvastab valguse muutuse või ruumis liikumise, suureneb ventilaatori võimsus (umbes 60 m3 / h). Kui niiskus tõuseb kiiresti ja märkimisväärselt, näiteks duši ajal, suureneb võimsus veelgi (umbes 95 m3 / h). Kui niiskus on eemaldatud, pöördub ventilaator tagasi pidevale ventileerimisele  (umbes 30 m3 / h).

Kui soovite rohkem funktsioone, muuta ventilaator pidevalt ventileerimiselt tava režiimile või reguleerida õhukoguseid jms, laadige alla Pax Wireless rakendus. Rakendust saab kasutada ka kalendrifunktsioonide programmeerimiseks ja automaatsete funktsioonide muutmiseks/eemladamiseks. Rakendus võimaldab ventilaatori paaritada ka käterätikuivatiga, kui sellel on Pax taimer Momento II ™. Seega lülitab Norte automaatselt sisse ka rätikukuivati, kui ruumi niiskuse tase tõuseb.


VÄGA VAIKNE
Tänu madalpingemootori eriti vaiksetele kuullaagritele töötab mootor peaaegu hääletult.


LISA FUNTSIOONID/BLUETOOTH
Laadige alla PAX rakendus, App Store või Google Play -st. Igal ventilaatoril on unikaalne kood, mille leiate ventilaatori tagaküljelt. Sisestades koodi App-i või skaneerite telefoni, saate ventilaatorit oma vajaduste järgi seadistada. Kalendri funktsioon, öine reziim, käivitus viive, valgus tundlikus, niiskuse sensori tundlikus, ventilaatori kiiruse reguleerimine, sundventilatsiooni seadistus, 24t tagune tuulutus, energia kasutus, jne.


ENERGIAKULU
Ventilaatori võimsus on ainult 4 W, mis on vaid umbes kolmandik traditsiooniliste laiatarbe vannitoa ventilaatorite tarbimisest.

Tehnilised nõuded Pax rakendusele: Apple seadmetele alates iOS 8 või Android OS 4.3 Jelly Bean, mis toetavad Bluetooth 4-ja.

Kaubamärk

PAX

Tehniline info

Energia tarbimine 4W
Pinge/sagedus 230V,AC,50Hz
Max rõhk 25 Pa
Võimsus kuni 110m3/h
Kanal Ø [mm] Ø100–Ø125
Tööhääl 17-20 dB(A) 3m
Temperatuur 5 – 35°C
Sertifikaadid: CE,S,IP44,Klass II
Paigaldus seinale või lakke

Lae alla PDF joonis
Lae alla PDF tooteleht

PAX on viinud Norte ventilaatori ja käterätikuivatite töö jälgimise ja seadistamise mugavuse uuele tasemele.

Ühildub Bluetooth kaudu PAX Momento -ga varustatud käterätikuivatitega

Kui teil on Pax Norte ventilaator samas vannitoas, kus PAX taimeriga (Momento II) käterätikuivati, hakkab käterätikuivati automaatselt soojenema, kui ventilaatori niiskusandur näitab kõrgemat niiskuse taset, näiteks kui käite dušši all.

1959. aastal asutatud PAX AB on juhtiv siseruumides kasutamiseks mõeldud toodete kaubamärk.

PAX-i tootevalikus on vannitoa väljatõmbeventilaatorid, käterätikuivatid, õliga täidetud radiaatorid ja soojustagastusega ventilatsioonitooted, jne. Rootsis Hälleforsnäsis valmistatud tooteid turustatakse peamiselt Rootsis ja Norras. PAX annab oma toodetele 5 aastase garantii.