Voltan konvektor elektriradiaator (SMART)

Elektriline konvektor VOLTAN – kaasaegne, lihtne kasutada, tõhus ja samas väga vaikne, seina taustal peaaegu eristamatu. Tänu oma ainulaadsele välimusele rõhutab see iga ruumi iseloomu.

Elektriline konvektor VOLTAN – kaasaegne, lihtne kasutada, tõhus ja samas väga vaikne, seina taustal peaaegu eristamatu. Tänu oma ainulaadsele välimusele rõhutab see iga ruumi iseloomu. Suure kasuteguriga kütteseade on varustatud madala temperatuurilise 2000 W soojusvahetiga ja täiustatud kontrolleriga, millel on iseõppiv juhtimisalgoritm.

Põhiseadistused on saadaval esipaneeli kaudu, kuid kõige mugavama juurdepääsu süsteemi täielikule funktsionaalsusele pakub mobiilirakendus TERMA Smart. Seade töötab ka koos akna avamise anduritega ning täiendava temperatuuri ja niiskuse anduriga seeriast SMART.

KAUGJUHTIMINE
Kaugjuhtimiseks pole vaja muud kui tasuta TERMA Smart rakendust (Android / iOS) ja mis tahes kaasaskantavat seadet (nt nutitelefon või tahvelarvuti), mis võimaldab teil WiFi-võrguga ühenduse luua. Ühe seadmega saate interneti kaudu juhtida kõiki Smart -seeria seadmeid nii kohapeal kui ka väljaspool kodu.
Nutikas süsteem koosneb ainult kütteseadmetest ja anduritest, täiendavat juhtimismoodulit pole vaja.

PAIGALDUS
Komplektis seinakandurid, kaabel ja pistik.
Värvivalikus valge või must.

Kaubamärk

TERMA

Tehniline info

230 V / 50 Hz
IPx4
Klasa II

Lae alla PDF joonis

Terma on 25 aastase kogemusega dekoratiivseid radiaatoreid tootev ettevõte. Terma tarnib oma toodangut enam kui 40 riiki üle maailma, 4 kontinendile.

Sortimendis on nii lihtsaid kui ka disaini auhindu võitnud radiaatoreid. Suurem osa radiaatoritest on võimalik saada väga laias RAL värvisüsteemis ja erinevate pinnaviimistlusega.