PAX elektritermostaat 225W

Taimeriga elektritermostaat. Kasutades taimerit hoiate kokku kuni 75% kuluvat elektrienergiat.

Tootekood: 29-1016

PAX MOMENTO TAIMER
Momento II ™ abil töötab käterätikuivati ainult siis kui seda vajate. Nii saate hõlpsalt vähendada elektrienergia kulusid. Momento II ™ -st leiate palju nutikaid funktsioone, mis aitavad säästa energiat, parandada sisekliimat ja lihtsustada oma igapäevaelu.


KUIDAS SEE TÖÖTAB?
Momento II ™ abil saate käterätikuivateid programmeerida mitmel viisil. Võite seda teha sisseehitatud nupu abil või PAX Bluetooth nutiseadme rakenduse kaudu. Rakendus võimaldab teil muuta temperatuuri seadeid, taimeriga küttegraafikuid, jne.


ÜHILDUB PAX NORTE VANNITOA VENTILAATORIGA (Bluetooth)
Kui teil on Pax Norte vannitoa ventilaator samas vannitoas, kus käterätikuivati, hakkab käterätikuivati automaatselt soojenema, kui ventilaatori niiskusandur näitab kõrgemat niiskuse taset, näiteks kui käite dušši all.


Elektriühenduse võib teostada varjatult või pistikuga seinakontakati. Varjatud ühenduse eeliseks on, et vannitoa interjööri ei jää liigseid juhtmeid paistma.

Kaubamärk

PAX

Tehniline info

Viimistlus kroom
230V AC 50Hz
IP44
Klass II
Sertifikaadid S – Intertek, CE
WallFix™ varjatud ühendus või kaabli ja pistikuga

Pax elektri rätikukuivatitega on kaasas WallFix. See on nutikas eraldiseisev ühenduskarp, milles on piisavalt ruumi, et teha
elektriühenduse loomine ja rätikukuivati paigaldus lihtsaks.

Kinnitage ühenduskarp seinale.

Looge elektriühendus.

Ühendage rätikukuivati ning kinnitage ülejäänud seinakinnitused.

Tehtud! See ei saaks olla lihtsam.

Alati jääb juhtme ja pistikuga seinakontakti ühendamise võimalus

Lae alla PDF taimeri juhend

1959. aastal asutatud PAX AB on juhtiv siseruumides kasutamiseks mõeldud toodete kaubamärk.

PAX-i tootevalikus on vannitoa väljatõmbeventilaatorid, käterätikuivatid, õliga täidetud radiaatorid ja soojustagastusega ventilatsioonitooted, jne. Rootsis Hälleforsnäsis valmistatud tooteid turustatakse peamiselt Rootsis ja Norras. PAX annab oma toodetele 5 aastase garantii.